ביטוח נסיעות לארצות הברית
קבלו הצעה לפוליסה

בכל פעם שאתם נוסעים לחו"ל אתם משקיעים רבות בתכנון הנסיעה עצמה, בוחרים ביגוד מותאם וציוד לו תזדקקו במהלך הטיול, כך יש גם לרכוש ביטוח המותאם לאותה נסיעה, סוג הביטוח, הכיסויים בו וגובהם יקבעו גם על פי יעד הנסיעה ואופייה, וכאשר נוסעים לארצות הברית מומלץ מאוד להשתמש בביטוח נסיעות מתקדם אשר מותאם ליעד ויקל עליכם רבות במידת הצורך.

בעזרת כרטיס מיוחד הנקרא פספורט קארד תוכלו למשל, לממש את כיסויי הביטוח כבר במקום ואף ליהנות משירותי חברת הביטוח בצורה קלה ומהירה.

איך זה בעצם עובד?

לאחר שתרכשו את הביטוח עצמו, בהגעתכם לשדה התעופה ימתין לכם כרטיס Passport Card אותו יש לאסוף טרם העלייה לטיסה. זהו כרטיס הדומה לכרטיס אשראי נטען והוא ישמש אתכם כל מקרה חירום כגון מזוודות שלא הגיעו, מחלה או פציעה וכל מקרה אחר אשר מכוסה בפוליסת הביטוח. במידה ונתקלתם בבעיה כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר טלפוני בשיחת חינם עם המוקד של פספורט כארד, כאשר דרך המוקד יטעינו  מרחוק את כרטיסכם בסכום הנדרש. תוכלו למשוך את סכום הכסף בכל כספומט מקומי, בכל מדינה בה אתם מטיילים בארצות הברית. כך אין צורך להוציא כסף מהכיס הפרטי שלכם, אין השתתפות עצמית ואפילו אין צורך לתבוע את חברת הביטוח.

מהם היתרונות של ביטוח נסיעות לארצות הברית?

אין שום צורך להוציא סכום כסף נוסף מהכיס הפרטי שלכם: במידה ואתם סובלים מפציעה או מחלה במהלך טיול, או שאולי אתם הגעתם אך המזוודות שלכם לא הגיעו  – כל מה שעליכם לעשות במקרים כאלה הוא לצלצל למוקד פספורט כארד ושם יטעינו את הכרטיס שלכם על מנת שתוכלו לשלם למרפאה או לרכוש ציוד בסיסי חלופי עד אשר יגיעו המזוודות.
 
ללא השתתפות עצמית: לא קיימים שום דמי השתתפות עצמית בעבור שום שירות רפואי לו חלילה. תזדקקו במהלך הטיול שלכם.
 
הביטוח הינו עבור גיל ובכל מצב רפואי: לא משנה מה גילכם או מאילו מצבים רפואיים אתם סובלים – פספורט כארד מחויב לבטח את כולם ולאפשר לכולכם לצאת לטיול בלי שום דאגות או מגבלות.
 
אפשרות לשירותים משלימים מתקדמים: בנוסף לביטוח הבסיסי אשר כבר כולל כיסוי במקרה של אי הגעת מזוודות ישנה אפשרות לאופציות ביטוח משלימות לדוגמא כיסוי לפעילויות ספורט אתגרי, כמו סקי וספורט חורף, שירותים הכוללים גם איתור, חילוץ ואפילו ביטוח ביטול השתתפות עצמית לרכב שכור.   ממה מורכבת פוליסת הביטוח?   פוליסת הביטוח לארצות הברית מכילה בעיקר את הכיסויים הבאים, אשר נחוצים בעת כל נסיעה לחו"ל, והיא מאפשרת לממש אותם בקלות ובמהירות וללא צורך בהוצאות כספיות נוספות מצדכם:    
כיסוי רפואי עבורכם  – זהו סעיף בפוליסה אשר מעניק לכם כיסוי במקרה של בעיה רפואית כלשהי כמו למשל מחלה או תאונה. כיסוי עבור מטען – סעיף המעניק כיסוי במקרים כמו גניבה של המטען, אובדן של מטען או השחתה שלו והוא תקף גם לרכוש אשר רכשתם בארצות הברית. כיסוי עבור טיסות – סעיף זה מעניק כיסוי במקרים שהם מאוד שכיחים, למשל במקרה של דחייה או ביטול של  טיסה, וגם במקרים פחות שכיחים בהם תצטרכו לרכוש כרטיס טיסה חדש. אין ספק כי ביטוח הנסיעות החדשני לארצות הברית הינו מהפכה של ממש בעולם הביטוח שעד כה היה מסורבל ולא נגיש!  
שם פרטי
דואר אלקטרוני
שם משפחה
טלפון
איך אפשר לעזור?
שלח הודעה
שולח...
קצת סבלנות...ההודעה נשלחת ברגעים אלו.
הודעה נשלחה!
אחד מנציגנו יחזור אליך בקרוב